Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

12. díl

26. října 2008 v 12:27 | Rockerka |  1. řada
Teď, když Sookie vyjádřila svůj zájem o Jacksona, musí učinit i další krok a domluvit rande, protože Jackson se nemůže odhodlat. V den, kdy má ona volno ale přijede jeho bratranec a on by měl být s ním, a tak Sookie sjedná dvojrande, kdy ona půjde s Jacksonem a jeho bratranec Rune s Lorelai. Lorelai nemá schůzky naslepo ráda, ale pro svoji nejlepší kamarádku to udělá. Po trapném setkání Lorelai s Runem, kterému se nelíbí, že je příliš vysoká, se všichni odeberou do francouzské restaurace. Sookie je příliš nervózní, než aby s Jacksonem vůbec promluvila, a Lorelai dělá vše, co je v jejích silách, aby ustála Runa. Když se pro pocit většího pohodlí přesunou do Lukova bistra, Rune to vzdá a Sookie a Jackson spolu začnou konečně konverzovat. Lorelai se baví tím, že hraje s Lukem karty a Luke se konečně odhodlá navrhnout, že by on a Lorelai... Vtom jsou ale přerušeni paní Kimovou hledající svoji dceru.

Lane je zblázněná do Deanova kamaráda Todda a požádá Rory, aby zatlačila na Deana a ten domluvil, že spolu všichni čtyři zajdou na film. Tak se taky stane a Lane brzy přijde o iluze, že by s Toddem našla společnou řeč, protože on se nezajímá vůbec o nic.

Nejen paní Kimová, ale ani Lorelai o společném rande nic nevěděla, a obě najdou své dcery ve společnosti hochů. Paní Kimová odvleče dceru domů a dá jí domácí vězení naneurčito. Později za ní Lorelai zajde a vysvětlí jí, že si Lane sice trest zaslouží, ale držet ji doma ničemu neprospěje. Zabere to a Lane může zase ven. Zdá se, že Todd má o Lane zájem, ale ta už o něj nestojí.

Když je Lorelai v bistru a vyptává se Luka, co se jí onehdy chtěl zeptat, ten se neodváží a jen odvětí, že by si zase někdy mohli zahrát karty.
Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama