Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

15. díl

26. října 2008 v 12:29 | Rockerka |  1. řada
U Lorelai a Rory stále bydlí Christopher. Rory ho nejdříve pozve na softball, kde ho seznámí s Deanem a potom se procházejí po městě, kde si Christophera všichni prohlížejí a drby o něm se neuvěřitelně rychle šíří po městě. Rory ho zavede do knihkupectví a Christopher jí chce koupit drahý slovník, který si Rory moc přeje. Jeho platební karta je ovšem odmítnuta.

Lorelai se v práci svěřuje Sookie, že je Christopherovou přítomností rozrušená - pořád je to ten Chris, kterého měla tak ráda. Když jí zavolá Emily, která jí oznámí, že pozvala Christopherovy rodiče na večeři, nenadšeně souhlasí, že přijdou také.

Richard a Emily jsou rádi, že Christophera vidí a všechno je fajn až do příchodu Christopherových rodičů. Rory neví jak je má oslovovat, ani jak se k nim chovat a po chvíli se Christopherův otec tvrdě pustí do Lorelai a vyčítá jí, že zkazila život jejich synovi, že kvůli ní nešel na Princeton a že sama toho taky moc nedokázala. Richarda jeho chování velmi naštve a vyhodí ho ven. Lorelai mu chce poděkovat, že se jí zastal, ale Richard ji vytkne, že si nemá myslet, že schvaluje, že jim tehdy udělala svým těhotenstvím ostudu a pak navíc utekla. Lorelai je z toho smutná a schová se na balkóně, kde ji vyhledá Chris. Chvíli vzpomínají na staré časy a pak se spolu vyspí. Luke mezitím smutně čeká v bistru, kde mu měla Lorelai pomáhat s malováním. Po návratu domů Christopher a Lorelai probírají co se stalo a Chris ji přemlouvá, aby si ho vzala a aby žili všichni spolu jako rodina. Lorelai odmítá s argumenty, že na to Christopher ještě není připravený. Také mu řekne, že si myslí, že se mu nedaří tak dobře, jak tvrdí a Chris jí to potvrdí.

Ráno si Lorelai uvědomí, že zapomněla na Luka a v pyžamu běží k němu do bistra. Luke je naštvaný. Doma se Chris ještě pokusí Lorelai přemluvit ale odjíždí s nepořízenou. Když Luke přichází další den do bistra, nachází tam Lorelai, která celé bistro vymalovala.
Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama