Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

16. díl

26. října 2008 v 12:30 | Rockerka |  1. řada
Ve Stars Hollow se chystá festival oslavující založení města. Dean překvapí Rory tím, že jí oznámí, že mají v pátek tříměsíční výročí a že má pro ni připravený program. Rory běží domů a přemlouvá Lorelai, aby ji omluvila z páteční večeře. Lorelai volá Emily a ta kupodivu souhlasí.

Lorelai celý den všude vidí samé slavnostně naladěné, zamilované a líbající se páry a je z toho znechucená. Proto je ráda, když dorazí k Lukovi, který také nemá vůbec slavnostní náladu. V tu chvíli se v bistru objevuje Rachel - bývalá Lukova velká láska, která ho opustila. Lorelai je překvapená a Luke ještě víc. Doma to pak Lorelai povykládá Rory a svěří se jí, že je jí smutno po Maxovi. Na páteční večeři, kam Lorelai musela přijít i bez Rory, ji čeká další překvapení. Emily totiž pozvala na večeři i syna od své kamarádky s úmyslem dát ho a Lorelai dohromady. Lorelai se ale vůbec nelíbí a i Richardovi se zdá hrozný a když Lorelai utíká z domu oknem, tak ji Richard kryje.

Mezitím jsou Rory s Deanem na večeři v restauraci a Dean Rory slibuje ještě další překvapení. Po večeři Rory vede až ke starému autu - téměř vraku a oznámí jí, že to auto opravuje pro ni. Rory je nadšená. Sednou si spolu na přední sedadla a povídají si. V tom se Dean k Rory otočí a řekne jí, že ji miluje. Rory je v šoku a odpoví, že miluje to auto. Dean se naštve a vyčte Rory, že ho nemiluje. Rory se brání, že to jsou silná slova a že na ně ještě nemá, ale Dean se zvedne a odchází pryč.

Lorelai potká ve městě Luka a povídají si o Rachel, která je pořád ve městě a zrovna si fotí slavící lidi. Luke je zmatený, ale Lorelai ho přesvědčí, aby za ní šel a on odchází. Lorelai přichází domů a volá Maxovi. Zrovna poslouchá jeho záznamník, když přijde domů nešťastná Rory se slovy, že se s Deanem rozešli. Rychle položí telefon a jde utěšovat Rory.
Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Gilmorova děvčata?

Ano sou supeer!
Tak trochu
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama