Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

17. díl

26. října 2008 v 12:30 | Rockerka |  1. řada
Druhý den po rozchodu s Deanem vzbudí Rory Lorelai v šest hodin ráno a má připravený seznam, co všechno spolu musí ten den udělat. Lorelai si stěžuje, že v sobotu nikdy tak brzy nevstává, ale sejde dolů, kde si všimne, že nábytek v obýváku je přestěhovaný. Jde si o tom promluvit s Rory, která je neobyčejně veselá a aktivní, a řekne jí, že by bylo úplně normální, kdyby po rozpadu své první lásky byla smutná a plakala. S Rory to nehne a táhne Lorelai ven. Lorelai se velmi diví, kolik je venku tak brzy ráno lidí a ještě víc u Luka, kde je velký nával. Shání Luka, ale Rachel, která obsluhuje v bistru , řekne, že byli dlouho vzhůru, takže ještě spí. Nakonec Luke vejde do bistra a Lorelai mu řekne o rozchodu Rory a Deana. Luka to naštve a když vidí Deana procházet kolem bistra, vrhne se na něho a začnou se prát. Lorelai a Rory vyběhnou ven a zastaví je. Dean se s Rory nechce bavit a odchází.

Doma Rory zaslechne rozhovor Lorelai a Babette, které se baví o ní a o Deanovi, a má slzy na krajíčku. Začne se přehrabovat v učebnicích , kde najde pozvánku na párty Madeline, a rozhodne se tam jít. Vezme s sebou i Lane a jedou tam Lorelainým autem.

Lorelai navštíví Sookie, které zrovna Jackson vaří večeři, což Sookie nemůže přenést přes srdce a zpoza dveří, kam ji Jackson zavřel, když mu do všeho mluvila, se ho snaží sledovat. Lorelai si půjčí její auto a jede za Maxem. Řekne mu o rozchodu Rory a Deana a taky, že jí chybí. Začnou se líbat a skončí spolu v posteli.

Rory na párty seznámí Lane s kamarádkami a jsou svědky hádky mezi Tristanem a Summer. Pro Lane přijde hezký Korejec a protančí spolu celý večer. Rory se nudí a čte si v koutě, když zaslechne další hádku mezi Tristanem a Summer. Jde za Tristanem do místnosti, kde je s ním sama, povídají si a nakonec se políbí. Na Rory v tu chvíli všechno spadne, rozbrečí se a utíká domů.

Lorelai se vrací domů od Maxe a najde brečící Rory na gauči. Sedne si k ní a utěšuje ji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama