Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

18. díl

26. října 2008 v 12:31 | Rockerka |  1. řada
Na páteční večeři Richard oznámí, že jeho matka, která bydlí v Londýně, přijede na návštěvu. Rory se těší, že pozná prababičku, po které mají s Lorelai jméno, ale Emily je z toho v šoku a rychle začne shánět a vybalovat věci, které kdy od Richardovy matky dostali.

Rory, Paris, Madelaine, Louise, Tristan a ještě další dva kluci dostanou ve škole úkol sehrát scénku z historie Anglie. Dohodnou se, že ji budou nacvičovat v sobotu i neděli. Když jdou domů, Rory vezme Tristana stranou a omlouvá se mu za to, že se na párty rozbrečela a utekla. Řekne mu, že to nebylo kvůli němu a že se jí polibek líbil. Pak ještě rozebírají Summer a Rory Tristanovi poradí, že by si měl najít jiný typ dívky, třeba Paris. Tristan ji poslechne a druhý den Paris pozve na rande. Paris je z toho mimo a běží k Rory pro radu, co si má obléct. Rory ji půjčí Lorelainu sukni, halenku a rtěnku a dá jí pár rad. Další den přijde Paris do školy rozzářená a řekne Rory, že rande bylo skvělé. Pak jde za Tristanem, ale ten ji zpraží větou, že bude lepší, když budou kamarádi a řekne jí, že ji pozval na radu Rory. Paris se na Rory naštve a vynadá ji. Rory si to jde vyřídit s Tristanem, ale ten jí řekne, že nechce Paris, protože má rád někoho jiného. Rory se zeptá jestli pořád Summer, ale pak pochopí, že myslel ji.

Lorelai se kvůli Emily škodolibě těší na páteční večeři, na které bude Richardova matka. Ta je ráda, že vidí Rory - svou pravnučku, vytkne Lorelai, že ještě není vdaná a celý večer kritizuje Emily, která se velmi snaží a pořád kolem ní skáče. Když se dozví, že Rory musí platit školu prarodiče, oznámí, že chce dát Rory peníze na studium ze svěřeneckého fondu, který se jí rozhodla zřídit a domluví se s Lorelai a Emily na oběd, kde jim řekne víc. Rory u tohoto rozhovoru nebyla a Emily se snaží Lorelai rozmluvit, aby jí o tom řekla a aby ty peníze přijala s důvodem, že se díky tomu Lorelai s Rory odcizí. Lorelai o tom přemýšlí, ale rozhodne se na oběd jít. U stolu v restauraci sedí jen Emily a hned, jak si Lorelai sedne, se zase pohádají. Richardova matka to vidí, nadá jim, že ji štve, jak se k sobě chovají, a že jim žádné peníze nedá a vrací se domů.

Lorelai čeká na Rory na zastávce. Rory jí oznámí, že už asi nedostane zpátky svou sukni a Lorelai řekne Rory, že ona zase nedostane čtvrt miliónu...
Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama