Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

20. díl

26. října 2008 v 12:32 | Rockerka |  1. řada
Lorelai a Rory sedí u Luka a baví se tím, že tipují, koho z mužů procházejících okolo, si vezmou. Na Lorelai padne Kirk a když je řada na Rory, projde okolo Dean. Rory je nešťastná a Deanovi se vyhýbá jak může. Narazí na něj u Lane, která s Deanem pracuje na úkolu a Rory to raději tají. Rory se na Lane naštve a nemluví s ní. Lorelai to naopak s Maxem klape, po dlouhých dnech, kdy si pořád volali, si domluví rande.

Lorelai potkává Luka, který právě koupil Rachel k narozeninám chňapky a přesvědčí ho, že mu pro Rachel sežene něco lepšího. Dorazí k Lukovi se spoustou tašek, ve kterých jsou nejen dárky pro Rachel, ale také slavnostní oblečení pro Luka. Luke není nadšený, ale oblečení si vyzkouší. Lorelai mu pomáhá se oblékat a v tu chvíli přichází Rachel. Lorelai raději odchází.

Ve škole se Max před Rory prořekne, že mají s Lorelai rande. Rory se kvůli tomu pohádá s Lorelai, i když měla Lorelai kvůli Roryinu rozchodu dobré důvody, proč jí nechtěla říct, že jsou s Maxem zase spolu? Rory uteče k prarodičům a Lorelai ji hledá, protože jí Rory neřekla, kam jde. S pátráním jí pomáhá i Max, který nechápe, proč Lorelai nikomu neřekla, že spolu zase chodí. Lorelai se nakonec dozví, kde Rory je. Je z toho nešťastná, ale nechá ji tam přespat. Emily je ráda, že Rory utekla k nim a stará se o ni jak jen může.

Lorelai se svěřuje Lukovi a spolu vymýšlejí pomstu na Deana, který je podle nich na vině tomu, co se s Rory děje. Lorelai to nevydrží a jde za Deanem do obchodu a tam mu to vytmaví. Dean se brání a řekne Lorelai, že jen Rory řekl, že ji miluje a že ona nic. Lorelai je překvapená a jde za Rory. Promluví si spolu o Deanovi a usmíří se. Lorelai jí řekne, že v tomto by neměla být po ní a měla by umět vyznat lásku. Po cestě domů zaskočí Rory za Lane a padnou si kolem krku.

Lorelai volá Maxovi a slíbí mu, že teď už všem poví, že jsou spolu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama