Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

21. díl

26. října 2008 v 12:33 | Rockerka |  1. řada
Lorelai probudí rámus - to Luke v půl sedmé ráno opravuje jejich verandu. Lorelai zuří.

V hotelu Lorelai všichni štvou. Náladu jí spraví Max, který jí děkuje za krásnou noc.

Rory najde krabici s Deanovými věcmi. Prohlíží si je a rozhodne se jít za Deanem do obchodu. Tam však narazí na jiného brigádníka. Vyzvídá na Lane, jestli Dean nemá jinou. Lane to vyvrátí. Ve škole Rory otravuje Tristan a nabízí ji lístky na koncert. Rory je odmítne, ale Tristan všem říká, že s ním Rory jde.

Lorelai potkává Rachel a ta si jí postěžuje, že Luke je stále méně doma a většinu času tráví u Lorelai. Lorelai jde domů, kde Luka najde a snaží se s ním o tom promluvit. Luke jí řekne, že je asi spíše samotář a že mu začíná vadit, že je Rachel pořád u něho.

Rory jde k Deanovi domů. Otevře jí Deanova sestra Clara, které Rory tvrdí, že je skautka. Ona ji však pozná podle fotografie v Deanově pokoji a Rory uteče.

Max jde s Rory a Lorelai na městskou schůzi. Tam se řeší problém se dvěma trubadúry. Rory pokukuje po Deanovi, ztratí nervy a má proslov o tom, že se někteří lidé neumí vyjádřit.

Luke se vrátí ze schůze a najde Rachel sbalenou a na odchodu. Vynadá jí, že zase utíká, ale Rachel mu řekne, že tentokrát odchází proto, že Luke chce jinou ženu. Myslí tím Lorelai. Luke jí chce říct, že jsou jen přátelé, ale nemůže.

Rory ve škole zjišťuje, že jsou všechny kamarádky proti ní. Je to kvůli Tristanovi, což se Rory snaží vysvětlit, ale nepomáhá to. Tristan Rory zase obletuje a vezme jí knihy. Dean, který čeká na Rory před školou, je spolu vidí a chce odjet. Rory zachrání situaci tím, že zakřičí na Deana, že ho miluje. Obejmou se a začnou líbat. Tristan smutně odchází.

Luke přiběhne k Lorelai a řekne jí, že se s Rachel rozešli. Chce říct ještě něco (pravděpodobně Lorelai vyznat lásku), ale přichází Max. Luke odejde a Max Lorelai řekne, že si myslí, že mezi ní a Lukem něco je. Lorelai to popírá. Pohádají se a Max jí během hádky najednou požádá o ruku. Lorelai je v šoku a řekne, že si to představuje jinak. Popisuje jak a zmíní i tisíc kopretin. Když další den přichází do hotelu, najde halu plnou žlutých kopretin. Je jich přesně tisíc. Lorelai je dojatá a volá Maxovi.

Lorelai i Rory jsou štěstím bez sebe a hledají se po městě. Když se spatří na ulici, běží k sobě, padnou si do náručí a nadšeně skáčou.
Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Gilmorova děvčata?

Ano sou supeer!
Tak trochu
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama