Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

Inzerát lásky1 (Pohled Rory)

25. října 2008 v 16:41 | Rockerka |  Moje a vaše příběhy


Inzerát lásky1
(z Pohledu Rory)

Rory se snažila pracovat. Ale nešlo to. Všechny myšlenky se vraceli k němu. Bolelo jí to. Ale mohla za to sama řekla mu ne. To už se nezmění. On je někde v San Francisku a má určitě někoho lepšího než je ona. Tyto myšlenky jí do očí vehnaly slzy. Nemohla dál pracovat, musela jít pryč. Sebrala se a odešla, pospíchala nevnímala nikoho okolo chtěla být sama, sama se vzpomínkou na něj. Jak se asi má? Určitě dobře. Z jejího přemýšlení jí vytrhl nějaký chodec co do ní vrazil.
"Promiňte!" Omluvil se.
"Tristane?" Podívala se na něj překvapeně
"Mery?"
"Rory! Sem Rory!" Začala se smát.
"Gilmorová co ty tu?"
"Mám stejnou otázku!"
"To musíme probrat u kafe! Pojď!" Táhl jí k nejblížší kavárny.

------------------------------------Po třech letech----------------------------------------

Rory se probudila a sáhla vedle sebe. Tristan nikde. Otevřela oči. Vzpoměla si že Tristan na pár dní někam odjel. Chtěla usnout ale už nemohla. Radši vztala napadlo jí že by mohla jít nakoupit, už tu skoro nic neměli a ona měla hlad. V krámě se vydala k zelenině, vybírala si zrovna něco když se za ní ozvalo něco co z nělo až podivně moc známě.
"Colline no fuj! Jak můžeš? Vždyť zelenina je to nejnezdravější jídlo co kdy člověk vymyslel!"
"Fine nemysli si že to nevim! Ale ta moje nová kočka je vegetarianka, nevim jestli je to tím ale takovej sex sem ještě nezažil. Jestli sou všechny vegetariánky takové tak už žádné jiné nechci!"
"To mi taky nějakou dohodíš že jo?ů
"Jasně! Má ještě tři sestry a jednoho bratra!"
"Zůstanu u holek!"
Rory se podívala za sebe. No jistě byli to oni! Fin a Collin ale to by znamenalo že někde je i Logan. Dostala z toho strach. I když si myslela že už na něj dočista zapoměla, ve slabích chvilkách si na něho vzpoměla. A ty chvilky jí přepadávali každý den. Měla Tristana ráda ale Logan to byl její život. Jenže on už má určitě někoho jiného! Přece na ní nebude tři roky čekat, hledat jí nebo tak něco. Ale co když se plete a Logan tu není. Třeba je v San Franciscu. Bože potřebovala kafe. Vešla do kavárničky poblíž a objednala si kafe. Rozhlédla se a najednou spatřila něco co jí vyrazilo dech. Logan, seděl tam a díval se nepřítomě z okna. Vypadal tak smutně a zranitelně. Způsobila tohle ona? Do kavárničky se přiřítily i Collin s Finem a sedli si k němu. Ale on nereagoval. Už se nedíval z okna ale na ně. Na Collina a Fina a i když Fin říkal něco vtipného on se nesmál. Byl ticho až najednou zaslechla něco co nečekala.
"Už se ti ozvala?"
"Ne Fine ještě ne!"
"Třeba to ještě neviděla!"
"Colline je to tu všude, na každém stromu všude! Myslíš že je slepá? Ona je dokonalá nepřehlédla by něco jako vyznání lásky na inzerátu nebo na plagátku všude tady kolem! Ona už o mě nestojí!"
Tohle už Rory nemohla poslouchat sebral se a odešla! Došlo jí že měla pravdu. On má někoho jiného kvůly kterému se trápí! Jak mohla být tak sobecká a myslet si že ne? Milovala ho? Ne to je blbost jen jí moc bolelo že vypadal tak smutně, a že už na ní nemyslí a že zase slyšela jeho hlas a viděla jeho tvář. Vypadal pořád tak dobře. "Rory co to děláš? Je to minulost! Tři roky! Chtěla si to sama a tak to máš mít!" Pořád jí to ale nedalo a proto se podívala na nejbližší strom, vzápětí ale odvrátila oči. Nemohla! Nechtěla! Musela odejít, jinak by určitě brečela a to ona nechtěla. Naposled se podívala na něho jak si tam tak sedí a je jako mrtvola, bolelo jí to, strašně moc. Najednou se otočil směrem k ní. Rory zpanikařila a rychle odešla. Spatřil jí? Snad ne!

pokračování příště

pokračování TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíííííííí Kačíííííííí | E-mail | Web | 25. října 2008 v 16:42 | Reagovat

Ahojky !!! SUper blog !!! Plsky koukni se taky na muj, prodávám LEVNĚ věcičky z korálků !!! Papapa a díky =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama