Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

Inzerát lásky2 (Pohled Logana)

25. října 2008 v 16:48 | Rockerka |  Moje a vaše příběhy


Inzerát lásky2
(z Pohledu Logana)

Logan nemohl usnout. Pořád se snažil přijít na to zda to byla ona. Nebo se mu to zdála jako vždy? "Ach jo Rory proč mi to děláš? Možná je to moje chyba neměl sem chtít odletět do San Francisca. Byla to chyba. Snažil se na ní zapomenout snažil se na ní najít chyby, ale copak to šlo? Na tak dokonalém stvoření najít chyby? To snad ani možný není. Je to její vina to co se z něj stalo ale možná že kdyby ho tenkrát neodmítla nikdy by si neuvědomil že bez ní nemůže žít a nikdy by se z něj nestal opravdoví muž. Tohle všechno dokázala ta dokonalá hvězda. Vlastně nebyla ani naděje na ní zapomenout. Ještě chvilku se převaloval než usnul.
"Logane vztávej! Už je čas musíme jít do Yalu!" Budil ho Collin.
"Rory já tě tak miluju...že už mě nikdy neopustíš?" Blábolil ještě ze spaní Logan.
"Colline na to musíš jinak!" Sednul si na postel a pošeptal Loganovi do ucha: "To víže neopustim! Ale teď vztávej jestli mi to chceš říct i v realitě a né jen ve snu! LOGANE VSTÁÁÁVEJ!" Zakřičel mu do ucha.
"Aaa...ježiš kluci co blbnete?" ze samího leknutí si sednul.
"To byl nápad Fina! Já se snažil bejt jemnej!"
"Tak mi promiň že nechci abys prošvihl Rory!"
"No jo Rory! Zachvíli sem hotovej počkejte chvilku..já...nechci jí prošvihnout já..."
"No jo, no jo mi to chápeme! Radši už se oblíkni! Ještě chvilku Logana v tomhle podání a už bychom to nemuseli vydržet viď Colline?"
"Noo! Víš jaký to bylo vožírat se a přitgom vidět tebe ztřízlívího?? malej zázrak! Ale nepříjemnej! Protože sem věděl že já budu ráno zvracet a ty ne!"
"Jo on to chápe Colline! Nezdržuj!"

--------------------------------------------Na Yalu--------------------------------------------

Příjde, nepříjde? Čekám tu už přes dvě hodiny a pořád nepřichází. Támhle možná...ne to není ona. Podívám se do země protože už se nemůžu koukat nikam jinam, občas se kouknu jestli někdo nejde ale pořád nic. Najednou spatřím něcí boty.
Logane.." Vzdychla
Můj pohled jede od bot, přes dokonalé nohy až k jejímu obličeji. Přišla ona přišla! V tu chvíli pocítil že zase ožil. Že má zase pro co žít..pro ni!
"Rory! Hvězdo moje! Už sem ani nedoufal že příjdeš!"
"Och Logane! J-já nevím co říct...chyběl si mi!"
"Rory počkej já ti musim něco říct! Já sem bez tebe šílel...nemohl sem to vydržet každý den sem viděl v někom tebe. Já nemůžu bez tebe žít! Víš proč sem tě tenkrát když sem tě poprvé uviděl dal přezdívku hvězda? Protože sem věděl že už nikdy nebudu chtít být bez tebe a že vždy budeš zářit v mém srdci! Miluju tě Rory a nikdy milovat nepřestanu! Já zlomila si mi srdce když si mě odmítla a já už to nikdy nechci zažít nikdy...takže jestli si tu jen proto aby si mi řekla že ne radši odejdi! Odtáhl se!"
"Logane teď ty poslouchej mě! Já sem ti nechtěla zlomit srdce ale zlomila jenže sem ho zlomila i sobě....díky tobě sem nemhlo půl roku vůbec se soustředit na práci...pak přišel Tristan...jenže i kdybych si začala s dalajlámou nenahradil by tebe! Nesahal by ti ani po kotníky! Protože ty si ten koho miluju, milovala sem a milovat budu! A prostě nikdy už nechci bejt bez tebe!"
"Já taky ne! A varuju tě podruhý bych už nemusel přežít! Byl jsem jako tělo bez duše a věř mi že je to strašný pocit!"
"Věřím známho!" Podívala se mu do očí.
"Miluju tě!"
"I já tebe!"
Konečně se políbily. Logan jí chytl za pas a přitáhl si jí k sobě aby všichni viděly že je jen jeho a že už jí ikdy nepustí! To mu tak dlouho chybělo, konečně p oté dlouhé době chutnal její rty, pořád byli stejné pořád byli tak krásné! Ona udělala to samé! Rukama se mu prohrabovala ve vlasech a líbala ho. Konečně! Oba měli zase ten pocit že jsou v sedmém nebi...nebo spíše že jsou na brigádě smrti a skáčou spolu dolů z lešení jen s deštníkem a s pocitem že můžou udělat cokoliv!....

Konec

minulí díl TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama