Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

Inzerát lásky2 (Pohled Rory)

25. října 2008 v 16:47 | Rockerka |  Moje a vaše příběhy

Inzerát lásky2
(z Pohledu Rory)

Rory nemohla celou noc spát. Pořád na něj musela myslet. Pořád vypadal tak dobře jak si ho pomatovala. Jenže dřív byl veselí a teď je jako tělo bez duše. Chtěla ještě spát ale někdo vešel do domu.
"Rory?! Už si to viděla?" Křičel
"Tristane?" vztala a šla se za ním podívat.
"Ahoj! Už si to viděla?"
"Ahoj! Ne co?"
Tristan jí podal velký plagát na kterém byl text a fotka. Stálo na něm :

HLEDÁM TU NEJDOKONALEJŠÍ DÍVKU Z YALU HLEDÁM HVĚZDU

Ahoj Rory jestli tohle právě čteš, asi si zahlédla můj plagát a zaujal tě, konečně. Je to už tři roky! Nemůžu tomu uvěřit tři roky a já na tebe stále myslím! Určitě už máš někoho jiného ale určitě si vzpomeneš na toho blonďatého kluka kterého si jednou možná i víckrát obvinila z toho že je arogantní a namyšlený zbohatlík. Je to ten kluk z Yalu vzpomínáš? I když te´d už je úplně jiný. Změnil se, ty si ho změnila. Díky tobě z něj vyrostl dospělí muž který tě stále miluje. Hvězdo já bez tebe šílím. Nemine den kdy bych si tě nespletl s někým na ulici chybíš mi Rory! Tvoje vůně, úsměvy, tvář, polibky, hlas ale především tvoje láska! Já bez tebe nemůžu existovat. Stejně jako ty máš závislost na kávě já jí mám na tobě! Ty tři roky jsou jako peklo. Chci tě aspoń vidět! Musím z tebou mluvit! Prosím zavolej mi! Nebo jestli chceš můžeme se pozítří setkat tam kde sme se seznámily! Budu tam čekat! Udělej to tak jako tenkrtá když sme stály s brigádou smrti na tom lešení! neuvažej a hned jak si to přečteš vyraž tam! Já tam budu!S láskou Logan!!!!

Rory tomu nemohla uvěřit! On myslel jí! Měla šílenou radost a pořád si to četla dokola. Ale taky jí trochu hryzalo vědomí protože se tak trápil kvůly ní! Kvůly ní! Tristan jí netrpělivě pozoroval a čekal na nějakou reakci. Ona ovšem nic.
"Co tomu říkám Drzost co?"
Rory ho neposlouchala nevnímala nic, cítila že Logana stále miluje a podle datumu usoudila že...
"Můj bože to je už dneska!"
"Rory?!"
"Co je?"
"Ty tam chceš jít?"
"Jo!"
"Ale co já? Co náš vztah?"
Rory byla najednou v koncích. Co měla udělat? Měla jít nebo zůstat s Tristanem? Co teď? Nechtěla nikomu ublížit ale zároveň chtěla poslechnout své srdce? To je ono to by jí poradila Lorelai! Jdi za svím srdcem! Ty chceš pořád jen nikomu neubližovat! Ale to bohužel nejde holčičko! bu´d všechno nebo nic! A jestli chceš být nešťastná že si neposlechla svoje srdce tak si buď ale budeš trpět a co víc trpět budou i ty okolo protože jim tím moc ublížíš!
"Tristane..j-já tě sice mám ráda ale Logan to je můj život! Miluju ho a promiň mi že sem ti dala naději ale já bch nemohla dovolit aby byli nešťastní ty okolo mě a to ty bys byl kdybych neodešla! Promiň!" sklopila zdrak.
"Rory!...já tě miluju ale máš pravdu! A já...radši půjdu! Stejně sem chtěl změnu! A jestli takhle budeš šťastná tak jo...já se s tím už nějak smířím! Jako na Chiltonu!" usmál se a odešel. Jestli to myslel vážně už se nedozvíme!
Rory vyběhla co jí nohy stačily a vyrazila do Yalu. Když zastavila rozběhla se ke chodbě kde dřív měla pokoj. Stál tam, přesně tam kde je Márty seznámil. Seděl na lavičce a koukal do země, občas se koukl jestli už nejde. Rory se schovala za keř ani sama nevěděla proč. Dívala se na něj ale už ho nemohla déle trápit! Přistoupila k němu a dřív než stačila něco říct jí vyřítily slzy do očí.
"Logane.." Vzdychla.
Logan vzhlédl na ní. V tom okamžiku ucítila pocit co už dlouho necítila a uviděla co už dlouho neviděla. Usmál se na ni! Vyskočil z lavička a objal jí.
"Rory! Hvězdo moje! Už sem ani nedoufal že příjdeš!"
"Och Logane! J-já nevím co říct...chyběl si mi!"
"Rory počkej já ti musim něco říct! Já sem bez tebe šílel...nemohl sem to vydržet každý den sem viděl v někom tebe. Já nemůžu bez tebe žít! Víš proč sem tě tenkrát když sem tě poprvé uviděl dal přezdívku hvězda? Protože sem věděl že už nikdy nebudu chtít být bez tebe a že vždy budeš zářit v mém srdci! Miluju tě Rory a nikdy milovat nepřestanu! Já zlomila si mi srdce když si mě odmítla a já už to nikdy nechci zažít nikdy...takže jestli si tu jen proto aby si mi řekla že ne radši odejdi! Odtáhl se!"
"Logane teď ty poslouchej mě! Já sem ti nechtěla zlomit srdce ale zlomila jenže sem ho zlomila i sobě....díky tobě sem nemhlo půl roku vůbec se soustředit na práci...pak přišel Tristan...jenže i kdybych si začala s dalajlámou nenahradil by tebe! Nesahal by ti ani po kotníky! Protože ty si ten koho miluju, milovala sem a milovat budu! A prostě nikdy už nechci bejt bez tebe!"
"Já taky ne! A varuju tě podruhý bych už nemusel přežít! Byl jsem jako tělo bez duše a věř mi že je to strašný pocit!"
"Věřím známho!" Podívala se mu do očí.
"Miluju tě!"
"I já tebe!"
Konečně se políbily. Logan jí chytl za pas a přitáhl si jí k sobě aby všichni viděly že je jen jeho a že už jí ikdy nepustí! Ona udělala to samé! Rukama se mu prohrabovala ve vlasech a líbala ho. Konečně! Oba měli zase ten pocit že jsou v sedmém nebi...nebo spíše že jsou na brigádě smrti a skáčou spolu dolů z lešení jen s deštníkem a spocitem že můžou udělat cokoliv!.....

pokračování příště

minulí díl TADY

pokračování TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama