Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

Jako oheň a voda1

27. října 2008 v 23:08 | Rockerka |  Moje a vaše příběhy
Jako oheň a voda


Rory vešla do velkých skleněných dveří...Nemohla tomu uvěřit už několik měsíců pracuje pro New York Time. Splnila si sen.
"Ahoj Trish!"
"Dobrý den slečno Rory!"
"Říkej mi prosím jen Rory, tak co už si viděla toho nového?" tázala se.
"Ne...ale slyšela sem že je prý pěkný!"
"Jo?? tak to se na něj zajdu podívat!" Zasmála se a šla dál.
Stoupla si do výtahu a otočila se k zrdcadlu které v něm bylo aby se podívala jak vypadá. Najednou se někdo přiřítil do výtahu přesně ve chvíly kdy se dveře zavíraly a pozdravil jí. Zamrazilo jí. Ten hlas totiž znala. Zvedla zrak a v zrdcadle spatřila Collina. Otočila se.
"Colline co ty tu děláš?" Ptala se zmateně.
"Jéé ahoj hvězdo! Ale tak znáš to...du se podívat do po práci!"
"Ty?"
"Co se tak divíš? Našel sem si dívku a založil rodinu, stejně tak Fin!"
"Jo a to ti mám věřit že zrovna vy dva ste si našli dívky a založili rodinu!" Snažila se zamaskovat nervozitu a touhu se zeptat na Logana. Našel si i on někoho? Dostala strach. Teprve teď si uvědomila jak se jí po něm stýská a že ho ještě pořád miluje.
"Tomu teda věř! Hele!" Ukázal jí svůj prstýnek!
"Páni!" Smála se ale jen na oko.
"Sem tu! Tady pracuji!" Vystoupila a ještě se s Collinem rozloučila a když se zavřeli dveře výtahu vydechla si. Collina viděla ráda ale pořád jí připomínal JEHO! Toho kterému řekla ne protože si myslela že si ulehčí život ale přitom si ho jen zkomplikovala. Sedla si ke svému stolu a už se k ní hnala kolegině.
"Rory! Ten noví šéf s tebou chce mluvit!"
"Proč? Udělala sem něco?"
"To nevím, nejspíš ne asi se chce jen seznámit! Zval si k sobě všechny!"
"Aha! A jaký je?"
"Je to hezoun a sexy! Ale když sem mu říkala že tu pracuješ ještě ty, připadal mi nervózní. Jen sotva zesebe dostal ať ti vyřídím že s tebou chce mluvit! Skoro jako by tě znal! A ještě něco...teď nevím co ale to nevadí! Běž a hodně štěstí! Je fakt boží!"
"Jo tak to se mám na co těšit! Ahoj!" Pozdravila jí a když ze sebe sundala svou tašku a vyrazila za ním. Hlavou jí běžolo kdo by to asi mohl být a jak vypadá, když o něm všichni mluví jako o hezounovi musí být opravdu hezký! Ale znerveňovalo jí to co říkala Lea. Zaklepala
"Dále!" Ozvalo se. Rory vešla dál ale dívala se do země. Obrátila se čelem ke dveřím aby zavřela, když se otočila jen s těží zvedla oči. Podívala se na něho. Byl to on nebo si to jen namlouvá. Zamrkala. Jejich pohledy se setkaly.
"Ty?" Vypadlo z ní konečně.
"Taky tě rád vidím Hvězdo!" Řekl ironicky.
"Co ty tu děláš? ja-jak ses tu oběvil?" koktala zmateně.
"Díky otcovi. A ty?"
"Konkurz!"
"Aha takže z tisíce dobrých lidí vybrali zrovna tebe!"
"Díky a upřímnost! Můžu už jít?"
"Jo jistě! Jen di já tě tu nedržím!"
"To sem ráda ahoj!" Konečně mohla vypadnout. Oddechla si ale zároveň se jí i přitížilo. "Loe musím domů! Prosímtě omluv mě z porady dnes již nedorazím!" Řekla za pochodu Lee, sebrela si ze stolu všechny věci a šlo pryč.
"Co se stalo?" Ptala se jí ještě Lea.
"Není mi nějak dobře!" Konečně odešla pryč. Když dorazila domů hned jak zavřela dveře se sesypala na zem a začala brečet. To co z něj je udělala ona. Ona je vina za to že se z něj stal namyšlený, arogantní pitomec. I když viděla že v jeho očích byla bolest, bolest a láska když jí spatřil, ovšem dokonale to skrývá. Milovala ho, milovala to co se z něj stalo i když ho zároveň nesnášela. Bylo to jako být vodou a milovat oheň. "Proč Logane proč? Já vím že si za to můžu sama ale nechtěla sem aby se z tebe stalo něco takového! Taková zrůda! Ach Logane...!" Popotáhla. Nevěděla co má dělat. Máma byla pryč a ona se cítila tak opuštěná. Vyšla na ulici, měla opuchlé oči od pláče ale nevadilo jí to. Nevyhýbala se lidem oni se museli vyhýbat jí. Najednou se zastavila. Proti ní se vynořil Fin s nějakou slečnou a kočárkem. Dívala se na ně. Byly tak šťastní. Ona mohla být taky, kdyby neudělala takovou hloupost.
"Ahooj hvězdo!" Pozdravil jí Fin.
"Ahoj Fine!" Řekla potichu.
"Tohle je Mery a Vanessa!" Představil jeho dítě a manželku.
"Těšímě!"
"Hele Vanesso prosímtě omluvíš mě! Já bych potřeboval s Rory mluvit!"
"Ty si ta slavná hvězda?"
"Cože?"
"To neřeš! Vanesso tak já nevím za hodinku příjdu domů jo?"
"Dobře ahoj! Ahoj Rory!"
"Ahoj!" Opětovala pozdrav. Fin jí táhl za ruku do nejblížší kavárny, potřeboval s ní mluvit
"Jak to ta Vanessa myslela?" Zeptala se ho hned jak si sedli.
"No víš když si dala Loganovi kopačky hodně ho to vzalo. Opíjel se a vyprávěl barmance co se stalo. Ta barmanka byla Vanessa. Vyprávěl jí o vašem poznání, seskoku s deštníkama až po váš rozchod a jak tě pořád miluje a myslí na tebe. Jednou se opil tak moc až měl otravu krve!"
"Můj bože!" Skočila mu do řeči.
"A pak si uvědomil co provedl. Od té doby se alkoholu nedotknul. Vlastně nedělal nic co by se ti nelíbilo. Divné co? Pořád tě miluje!"
"Neřekla bych!"
"Tys ho viděla?
"Nastoupil do bráce kde pracuji taky, pořádně si mě vychutnal a byl nepříjemný a nevím jak to tam vydržím!" Řekla a v jejím hlase bylo slyšet zoufalství.
"Tomu nevěřím! Víš kolikrát se ho pokoušeli sbalit takoví kočky jaký si ani nedokážu představit a on jim řekl ne protože by se ti to nelíbilo!"
"Klidně se ho na to zeptej až s ním budeš mluvit! Dal mi jasně najevo že sem pro něj míň než nula!"
"Promluvím s ním!"
"Ne to je dobré! Já si poradím sama! Přistoupím na jeho hru!"
"Jak chceš hvězdo!"
"No a teď mi řekni něco o tvé rodině! Jak se to stalo?..."

pokračování příště

Další díl TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama