Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

Jako oheň a voda2

27. října 2008 v 23:12 | Rockerka |  Moje a vaše příběhy

Jako oheň a voda2

Když sem dorazila domů bylo mi už lépe. Proto sem se rozhodla že se ještě přece jen nachvíly vrátím do práce. Vzala jsem si tašku a šla. Cestou sem se modlila abych HO dneska už nepotkala. Jenže co mi to bylo platné? Hned jak jsem vešla a došla ke svému stolu už se ke mně hnala Lea.
"Rory! Rory! Máš jít okamžitě k řiditeli!"
"Co zase chce?" Řekla sem tak trochu zoufale.
"To nevím! Ale vypadal rozzuřeně!"
"Tak ať! Počkej já mu ukážu semnou nikdo zametat nebude!" Řekla jsem rozzuřeně a šla jsem tam. Do jeho kanceláře jsem se přiřítila jak hurikán ani sem nezaklepala (samozřejmě naschvál)
"Co ještě chceš?"
"Prosím abys mi vykala!"
"Co zase CHCETE?"
"Proč jste odešla v pracovní době?"
"Musela jsem k doktorovi!"
"Jak....ehm...Příště mi to budete hlásit jasné?" Poznala jsem že i když to zamaskoval, že má strach. I když to slovně zamaskoval, v očích měl strach! Bylo to vidět! Nachvilku jsem zase poznala toho Logana jakého jsem znala ale asi tak na nanosekundu!
"Můžu už jít?"
"Jistě! A ať už se to neopakuje!"
"Rozkaz!" Dala jsem si ruku k čelu a jako správný voják zasalutovala. Samozřejmě to bylo myšleno ironicky, a on to pochopil!"
"Ven! A příště klepejte!"
Odešla jsem a venku jsem si pěkně zanadávala. Sedla jsem si ke stolu a začala psát článek na téma: "Jako oheň a voda" bylo to o holce co milovala kluka který byl úplně jiný! Ona šedá myš, on bohatý namyšlený holkař. A přesto si k sobě našli cestu. Bylo to podobné jako příběh Logana a Rory ovšem tohle končilo Happy endem a Rory se nechtěla pozastavovat nad myšlenkou Logana. Napsala to a mohla jít domů. Ještě než odešla, její pohled sjel ke skleněným dveřím kde seděl Logan a telefonoval. Dívala se na něj. Musela se pousmát, vypadal tak hezky když se zlobil. Jejich oči se střetly. Rory ale neuhla a Logan taky ne. Rory se na něj usmála a on její úsměv kupodivu opětoval. V mžiku ale zavrtěl hlavou a úsměv zmizel nad kamenou tváří, která se věnovala telefonátu. Rory se podívala smutně do země, otočila se a odešla. Ovšem nevěděla že i to Logan viděl a bolelo ho to. Bolelo ho to všechno, jak se k ní chová a že jí nemůže mít u sebe. Jenže už se rozhodl pro tuhle hru a zpátky už nemůže. Rory zatoužila jít se podívat tam kde dřív s Loganem bydlela. Když došla k tomu domu před vchodem čekala nějaká dívka. Černé vlasy, modré oči a fakt kočka. Tak o takovejhlech kočkách Fin mluvil, napadlo jí. Věděla kde Logan schovává klíč. Obešla dům a šla k zadnímu vchodu. Klíč našla jako vždy nalepený na rohožce. Usmála se. Tuto schovku vymyslela ona. Vzala klíč a dostala se dovnitř. Ještě pořád tu bydlel. Vešla do ložnice. Rozhlédla se bylo to tam pořád stejně. Jako kdyby nikdy neodešla. Skvrna na koberci od omáčky. TO bylo když vařila špagety s rajskou a Logen jí chtěl za každou cenu pomáhat, nakonec skončiy s rozmraženou pizzou a špagety na koberci. Podívala se za svůj noční stolek. Pořád tam ležela její fotogalerie kterou se jí podařilo shodit když se s Loganem lechtali. Zvedla jí. Byli na ní oni, oni jak se líbají. Pořídila ji Lorelai o vánocích. Položila ji na stolek a podívala se na ni. Zabolelo ji srdce. Chtěla by vrátit čas zpět. Do doby kdy si spolu užívali a nic neřešili. Všechno by udělala stejně, možná až na jednu věc. Tentokrát by mu řekla ano. Ozvalo se zašramocení klíčů a hlay. Rory se rozhlédla a došlo jí že Logan se vrací. Schovala se pod postel. Slyšela jak té dívce řekl že nemá čas a zavřel jí dveře před nosem. Pak mumlal něco o tom že mu nedají pokoj a že už toho má dost. Zarazil se ovšem, jakmile spatřil fotku na nočním stole.
"Je tu někdo?" Zeptal se okamžitě. Rory skoro nedýchala, jen se krčila co nejvíc k zemi. "Haló tak je tu někdo?" Opět se mu nedostalo odpovědi. Rory si vydechla až když odešel podívat se do koupelny. Zazvonil telefon. Rory se ho lekla že málem vykřikla ale naštěstí to zadržela. Logan ho zvedl.
"Ahoj Colline!"
"Ahoj Logane! Promiň že tě otravuju ale ten dnešek padá!"
"Jo dobře! Nevadí! Stejně sem utahanej asi si půjdu lehnout!"
"Dobře měj se!"
"Jo Colline počkej! Nebyli ste s Finem u mě?"
"Ne kde by sme se tam vzali? Proč?"
"No víš...když sem vešel do ložnice našel sem tam fotku, co byla zapadlá za nočním stolkem! Sem na ní Rory a já!"
"Tak to opravdu nevím kde se tam vzala! Já ani nevěděl že nějakou fotku máte! No nic ahoj!"
"Jo ahoj!" Položil telefon a sedl si na postel. Rory stratila naději že by se odsud dneska dostala...

pokračování příště

předchozí díl TADY
další díl TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verunka-Tvoje SB :-* Verunka-Tvoje SB :-* | Web | 28. října 2008 v 10:08 | Reagovat

Diplom!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama