Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

jako oheň a voda4

31. října 2008 v 23:10 | Rockerka |  Moje a vaše příběhy
Jako oheň a voda4

Rory seděla za stolem a snažila se napsat článek. Ale nemohla se soustředit její oči a myšlenky byli ale jinde. Nemohla se soustředit. Oči jí jezdili k skleněným dveřím kde seděl on. Myšlenky byly pořád v jeho bytě u včerejší noci, proč to dneska zas tak skazil? Její oči zase sklouzli ke skleněným dveřím. Seděl tam a klidně si psal, jak může být takoví? Odvrátila oči a proto neuviděla to co se stalo. Logan byl totiž úplně mimo, taky se nemohl soustředit. Vždycky když chtěl napsat nějaké slovo vzpoměl si na včerejší noc a na dnešní ráno. Nikdy by neřekl že ho rozchod s Rory tak vezme. Měl to tušit už tenkrát když za ním přišla že nedokáže být jen občasnou holkou. Už tenkrát se jí nechtěl vzdát. Musí jí dostat zpátky! Ale jak? Proč na ni jen nemůže zapomenout? Vždyť to ona ho nechala a on ji stále miluje, uhozené? Ne..jenže jak má vědět že i ona bez něj nemůže žít. Když se rozešli, první dva měsíce ji viděl všude, otočil se za každou postavou s delšíma hnědýma vlasama. Každý bilbord měl její tvář, každý film jako by seděla vedle něj...Bylo to strašné. Vždycky když se Collinovi a Finnovi povedlo ho dostat ven nevnímal okolí ale hledal mezi lidma ji. A teď když jí konečně našel tohle, je to nějaká spravedlnost? Jasně on si začal ale i tak...Kdy tohle proboha skončí? Má toho plný zuby! Chce být s ní, cítit její vůni, být jí na blízku, líbat ji. Ještě pár dní bez ní a dočista zešílí. Znovu se pokusil něco napsat. Znovu ale uviděl ten včerejší sen. Praštil do stolu a podíval se na Rory. Jejich oči se střetly. Oba měli pohled raněné srny, oba vztaly, oba se dali do kroku a šli si naproti. Nevnímali pohledy ostatních, teď byli jen oni dva. Co nejrychleji se dostat do blízkosti toho druhého to bylo jejich úkolem. Byli od sebe už jen krok ani ne když v tom...
"Kde je Rory Gilmorová? Na vrátnici jí čeká nějaký muž a potřebuje s ní nutně mluvit! Prý je to naléhavé!"
Rory se podívala na Logana. Měl kamennou tvář ale bylo vidět že byl sklamaný. Jenže jak mu měla vysvětlit kdo to je když to sama nevěděla. Otočila se na Trish.
"Díky Trish už jdu!" Naposledy se podívala na Logana ale on už tam nebyl. Zmizel za skleněnými dveřmi. Otočila se a šla k výtahu. Logan se na ní díval za skleněnou zdí. Rory nastoupila do výtahu a naposledy se podívala jeho směrem. Spatřila ho ale jeho výraz se nezměnil. Sjela dolů a otočila se k Trish.
"Kde je?"
"Támhle ten!"
"Díky!" Vydala se tím směrem.
"Tati?"
"Ahoj Rory!"
"Stalo se něco?"
"Ne!...vlastně ano! Lorelai ona, je v nemocnici...chce tě vidět prý kdyby bylo už pozdě! Luke je u ní! Já musím pryč! Měl sem ti to jen vyřídit!"
"Takoví řeči ste jí měli zakázat rovnou..já...jeď já za ní hned pojedu ahoj!" Ještě to ale musela říct Loganovi. Když vtrhla k němu do kanceláře měla slzy v očích.
"Logane já musím pryč!"
"Ty neklepeš?"
"Já musím nutně pryč!"
"Copak tvůj přítel ti dal kopačky? Dám ti jednu radu! Vybreč se třeba na toaletách ale v pracovní době nikam nepůjdeš!
"Ale já musím! Musím pryč! Nezáleží mi na tvých zákazech, pudu i přez ně! Je mi to jedno!" A jak přišla tak i odešla. Asi půl hodiny se snažil zapomenout na to co se právě stalo ale nešlo to. Cítil jakoby se něco stalo. Výtahem sjel do rocepce a zamířil k Trish.
"Trish kdo tu byl za slečnou Gilmorovou?"
"Zřejmě její otec..říkal něco o tom že její máma měla nehodu a že je v nemocnici..jela za ní asi je to vážné!"
"A sakra! Trish zruš mi dneska všechny schůzky! Díky!" Jen to dořekl běžel k autu. Bylo to jako by hrál krutou hru s časem. Nevěděl proč ale musel prostě rychle za ní! Když přijel k nemocnici, rychle vběhl do nemocnice k receci.
"Kde leží Lorelai Gilmorová?"
"Kterou myslíte?"
Minulá kapitola TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Gilmorova děvčata?

Ano sou supeer!
Tak trochu
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama