Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

všechno bude v pořádku2

25. října 2008 v 17:05 | Rockerka |  Moje a vaše příběhy

všechno bude v pořádku2

Rory odešla tak aby se nestřetla s Loganem. Opravdu měla strach. Věděla že by se jí viptával ale nevěděla jak by zareagoval kdyby věděl to co ona, odešla teda zadním vchodem a šla k hotelu nezávislost. Vypadalo to tu pořád stejně, i když budova byla zničená od požáru na rozdíl od domeku v zahradě kde bydlely s mámou když byla malá. Ten byl pořád stejný. Rory se zašla podívat do svého "pokoje", sedla si na postel a vzpomínala na dobu kdy tu žila. Pak se ale vrátila k dnešnímu dni. Začala plakat. Měla strašný strach že až Logan zjistí co jí je, že jí opustí a odkopne jako prašivého psa. Chtěl přece jít za svou kariérou a ona by mu byla jen přítěží. Nebo spíš oni. Ale vzít si to nenechá. I kdyby se měla historie opakovat a ona zůstala sama s dítětem, bylo jí to jedno. Pořád by měla Lorelai a i když by jí hodně bolelo kdyby se Logan zachoval jako Christopher, Lorelai tu pro ní vždy byla a bude. Teď teprve chápala pocity Lorelai. Jenže ona měla pořád naději že se Logan zachová jinak. I když tomu moc nevěřila, milovala ho ale strach jí přemohl.


----------------------------------------Mezitím u Lorelai----------------------------------------

Logan se vrátil s jídlem. Chtěl strašně moc mluvit s Rory a říct to co řekl Lorelai tam v nemocnici ale ona tam nebyla.
Logan: "Rory!?"
Lorelai: "Není tu!"
Logan: "A kde je?"
Lorelai: "Šla se projít nebylo jí dobře.."
Logan: "Co je jí? Nevím proč, ale mě to říct nechce. Vyhýbá se mi.."
Lorelai: "A ty si myslíš že mě to říct chce?"
Logan: "Jste přece její matka, a navíc nejlepší kamarádka."
Lorelai: "To ano, ale ani mě nechce říct co jí je. Říkala jen že si to potřebuje srovnat v hlavě. Mám dokonce pocit že má z něčeho nebo někoho strach!" (Podívá se na Logana)
Logan: "Proč se na mě tak dívátě?...vy myslíte že...ze mě? Ale proč? Já jí nikdy nic neudělal, miluju jí a chci být s ní!"
Lorelai: "Jenže Rory si to zjevně nemyslí!"
Logan: "Já vím že sem neměl odjíždět! Ale kvůly tomu sem teď tady abychom to dohnali a už nikdy od ní neodjedu! Nevíte kam mohla jít?"
Lorelai: "Nemám tě zrovna moc v lásce, ale moje dcera jo. Nevím kde by mohla být. Ale její nejoblíbenější místo je v hotelu nezávislost můžeš to zkusit tam!"
Logan: "To je ten hotel jak shořel?"
Lorelai: "Přesně tak ale zrovna to nemyslím. Za hotelem v zahradě je takoví malí no nevím jak bych to popsala prostě je to taková malá budova. Kdysi sme tam s Rory bydleli. To byla ještě Rory malá...Tak běž!"
Logan: "Díky Lorelai!"
Běžel co mu nohy stačili. Vlastně ani moc nevěděl kam má jít, ale šel tam kam ho nohy vedli a nezklamali ho. Nechápal co se děje, cestou si připravoval co jí řekne jenže ve chvíly kdy vešel do malého domku a spatřil plakající Rory znervózněl.
Logan: "Rory?!"
Rory: (Pohlédla na něj) "Co ty tu děláš?"
Logan: (Jako by přeslechl co právě řekla) "Rory co se to tu děje? Ani Lorelai neví co s tebou je, a to už je na pováženou. Rory jestli není něco jak by mělo být řekni mi to, jestli mě už nemiluješ, řekni mi to. A já ti dám pokoj...I když mi to bude trhat srdce ale takhle to dál nejde. Přijel sem za tebou o něco dřív a najdu tě v nemocnici a ty mi od té doy neřekneš ani slovo. Muříš mě za něco? Jestli ano tak se ti to vážně daří. Rory, víš že ti říkám hvězdo a Rory jen když mluvím vážně, a já teď mluvím vážně. Miluju tě od první chvíle co jsem tě uviděl, nemůžu bez tebe bít od prvního polibku...Rory co se děje?"
Rory: "Nemůžeš bezemě být a proto si odjel na tři měsíce do San Francisca?" řekla kysele.
Logan: "Já vím že to byla blbost ale teď chci vědět jen co se stalo?!"
Rory: "Já....Já-já sem......"

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama