Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

Všechno bude v pořádku3

25. října 2008 v 17:06 | Rockerka |  Moje a vaše příběhy

Všechno bude v pořádku3

Logan se soustředěně díval Rory do očí. Skoro ani nedýchal. Byla tak krásná i když byla smutná ale boleloho že je smutná a on neví proč. Navíc ho ještě takhle napíná. Co se mohlo stát tak strašného že mu to nechce říct?
Rory: "Já....Já-já sem......sem těhotná Logane!"
Logan údivem otevřel pusu. Nezmohl se na slovo. Nevěděl jak se má zachovat. Nikdy ho tohle nepotkala ale cítil něco jako příval štěstí.
Rory: (Znovu se rozbrečela) A pochopím když mě opustíš. Miluju tě ale chápu že kariéra je pro tebe důležitější než my. A..."
Logan: (Skočil jí do řeči) Rory zadrž (usmál se a vztal) Tak já budu táta....JÁ BUDU TÁTA (křičel a pak si rychle sedl zpět k Rory a smál se) Rory jak sis mohla myslet že bych ti něco takového udělal, možná před tím než sem tě poznal ano ale teď? Ty si to nejdokonalejší stvoření co sem kdy poznal a nikdy bych nedokázal se tě vzdát...Né úplně. Ty ani nevíš jaké by to pro mě bylo mučení, nesmět tě už nikdy políbit, pohlatit nebo milovat se s tebou. A teď? Budu mít dítě s tou nejdokonalšjší dívkou kterou znám. Rory víš proč jse, přijel dřív?"
Rory: (Zmateně zavrtěla hlavou)
Logan: "Abych ti řekl že od tebe už nikdy neodjedu! NIKDY! Našel jsem místo v New York Times tady. Už nikdy tě neopustím Rory! (Dlaní jí setřel slzy které jí stékali po tváři)
Rory: "Logane" (konečně se i ona usmála a pocítila štěstí ovšem vrchol svého štěstí poznala až když se políbily. To bylo to co jí tolik chybělo! Jeho náruč, nebránila se když jí zbavoval oblečení a co bylo dál si asi můžete domyslet..)
Vipadali tak šťastně když spolu ležely v Roryjině bývalém pokoji na něco čemu někdo říkal postel, ovšem jestli se to dá tak identifokovat to netuším.
Rory: "Chyběl si mi Logane!" (Zašeptala)
Logan: "Rory...to je slabí slovo já sem bez tebe šílel. Nikdy už nechci být bez tebe nikdy!"
Rory: "Logane nezlob se na mě, víš já bylo to pro mě noví, nevěděla sem co mám dělat promiň mi že sem měla strach z toho že třeba odejdeš."
Logan: "Nezlobím se! Nedokázal bych se na tebe zlobit, vlastně na vás!" (Políbil jí rošťacky do vlasů)

--------------------------------------------Další den---------------------------------------------

Konečně se Rory s Loganem vrátili ke Gilmorům. Lorelai netrpělivě seděa na gauči a čekala až se vrátí. Nemohla ani spát.
Lorelai: "Rory?"
Rory: "Ahoj Mami!" (Objala jí)
Lorelai: "Řekne mi konečně někdo co se děje?"
Rory: (Podívala se na Logana a vzala ho za ruku) Mami já a Logan ti chceme něco říct. (znovu se podívala na Logana byla tak ráda že tam byl s ní)
Lorelai: Ježiš nestraš! (Zavtipkovala)
Rory: no...já sem...těhotná
Logan: (usmál se)
Lorelai. (ztuhla) Cože?
Rory: "Mami je ti něco?"
Lorelai: "Já budu babička? Já budu babička?"
Rory: "Ty budeš babička"
Logan: "Lorelai dýchejte"
Lorelai: "Rory! (objala jí)
Logan se usmál. Vypadalo to jako z televize. Rory a Lorelai se objímali dlouho a něco si špitaly. Logan z toho byl na měko. Uvědomil si jak jí miluje a že bez ní nedokáže být. Už nikdy to nechce zažít...Za tu chvilku mu hlavou proběhly všechnyty zážitky. Jak se spolu seznámily, jak se pohádaly kvůly Mártymu, jak spolu na brigádě života a smrti skákaly z lešení, jak se spolu poprvé políbily, jak se spolu poprvé milovaly, jak si myslel že jí dokáže podvádět a přihlížet jak on jí podvádí ale nepodařilo se mu to, jak si uvědomil že bez ní nemůže být a že jí opravdu miluje, že má vztah který je založen na pravé lásce né jen na jeho finančním kontě a další...Nejkrásnější ovšem bude až bude poprvé držet v náručí svoje dítě. Najednou dostal nápad.
Logan: "Lorelai, Rory?"
Lorelai: (konečně se s Rory pustily) "Ano Logane?"
Logan: "Mohl bych nachvíli zmizet?"
Rory: "Když se hned vrátíš tak ovšem!" (Dala mu polibek)
Logan: "Budu tu v cuku letu!"
Lorelai: "Jen běž! Mi zatím uděláme seznam pro a proti a seznam jmen!"
Rory: "Mami uvědomuješ si že jsem těhotná tři týdny?"
Lorelai: "Lepší dřív než nikdy!"
Logan: "Ahoj!"
Logan zavolal Finovi a Collinovi. "Ahoj kluci dneska za půl hodiny v Hardfordu? Ok, ok..Zatím!" Sedl do auta a odjel...

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama