Žij s chutí! jedině tak se ti bude život jevit veselí a zábavný!

Jako oheň a voda 6

21. listopadu 2008 v 20:07 | Rockerka |  Příběhy
Jen co to položil už zvonil mobil na recepci nemocnice. Logan to pozoroval z dálky ale nechtěl by být v kůži té sestřičky. Mobil mu zazvoni.
"Tak co?"
"Je na tom hodně špatně! Bojuje o život. Má pár zlomených žeber, otřes mozku a nějaké pohmožděniny. Co ale není jisté jestli má vnitřní krvácení! Právě jí vyšetřují, ještě mi zavolají takže ti to dám hned vědět."
"Ale má šanci že přežije?"
"Nechci tě strašit ale ani tě připravit o nadějí je to tak 20 na 80 bohužel..Musí být silná a bojovat je to na ní!"
"Díky Paris!"
"Je mi to líto Logane!"
"Mě taky! Ahoj!" Položil mobil.
"Tak pojď Logane!"
"Ne Colline! Já musim být u ní! Co kdyby se třeba probudila?!"
"Ty víš že je to takhle brzo nemožné!"
"Ne! To už neříkej!"
"Dobře! Dobře! Collin to tak nemyslel! Rory tady nad tebou probdila několik dní než si se probudil! Logane nemá to cenu! pojď aspoň na kafe!"
"Mají pravdu Logane! Běž! Kdyby něco dám ti vědět!" Přijela k nim Lorelai.
"Ale.."
"Žádné ale! Běž!"
"Dobře! Díky Lorelai!"
"Není zač Logane!"
"Ale je! Nebýt vás...nikdy bych nepotkal Rory! A nepotkat Rory, nikdy bych nevěděl co je smyslem života!"
"Jo taková už je Rory! Vždycky ví kdy vstoupit do života a komu!"
"Logane tak pojď!
"Dobře! Lorelai kdyby se cokoliv dělo, dejte mi vědět!"
"Určitě Logane!"
Konečně se povedlo Collinovi s Finem ho dovléct domů. Dokonce i na večeři ale Logan byl zase takoví jako když ho opustila Rory. I když teď to bylo něco jiného, vážnějšího! Nemohl se vůbec na nic soustředit, pořád jí viděl..jak leží na té nemočniční postely a je úplně bezbraná. Každý den čekal u postele na to až se probudí. Každý den, každou vteřinu, týden za týdnem. Ale pořád nic. Nestrácel naději. Věděl že se probere. Každý den s ní mluvil i když mu neodpovídala, věděl že ho slyší. Den co den jí vyznával lásku a doufal že se probudí...Trávilu její postele noci a dny. Střídal se s Lorelai a všichni doufali že se konečně probudí. Nic. Z léta se stala zima, ze sluníčka mráz. Lorelai s Loganem seděli u postele a povídali si.
"Proč ste mě vlastně neměla ráda?"
"Protože když sem tě poprvé viděla s Rory, tenkrát když ste přijeli z oslavi bylo mi jasné že začíná být Gilmorová! A to sem nechtěla teda jo ale chtěla sem aby to byla Rory tenkrát mi došlo že už nic nebude jako dřív a nenáviděla sem tě protože to bylo kvůly tobě! Potom sem se jeden den procházela s Rory a viděli jsme jak se tam líbáš s nějakou jinou, a Rory mi na to jen řekla že jí to nevadí že máte nějakou dohodu či co a to mě šokovalo, ale byl to její život. Jenže pak mi plakala v náručí když zvracela. A pak mi řekla že ste se dali dohromady. A pak sem se dívala na to jak si vzájemně zlomily srdce. Ale teď po tom všem...už sem pochopila co pro Rory znamenáš a co ona pro tebe! Stejně jako Luke pro mě! Je ti vším a nedokážeš bez ní žít je to tak?"
"Ano! A vím jak miluje první sníh! Je mi líto že ho letos nestihne!"
"Mě taky Logane mě taky! Doktoři říkají že má naději ale pořád ještě bojuje! Ještě pořád! Pořád bojuje kvůly nám! Kvůly tobě Logane!"
"Já vím Lorelai! Já vím! Ale chybí mi tu! Bez ní je můj život bez náplně! Nemůžu být bez ní!"
"Já taky! Luku?"
"Hmm?"
"Přinesl bys mi kafe?"
"Jo!"
"Mě prosím taky!"
"Dobře takže dvě kafe!" Luke odešel...Ani Lorelai ani Logan nevěděli že odešel až do bistra pro kafe a zpátky proto mu to taky tak dlouho trvalo.
"Kde si byl tak dlouho?"
"Pro kafe! Tu máte!" Podal jim je!
"Děkuju Luku!"
"Dík!"
"Jee to je z tvýho bistra! Ty si jel až do bistra kvůly hrnku kafe?"
"Možná!"
"Miluju tě Luku!"
"Taky tě miluju Lorelai!"
Lorelai s Lukem odešli na chodbu. Logan si stoupl a napil se kafe, poté jej položil na stolek vedle postele kde ležela Rory. Stiskl jí ruku a modlil se aby se probudila, aby otevřela oči. Zase se nic nestalo. Povzdychl si. Najednou mu ale stiskla ruku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 vendula vendula | E-mail | Web | 5. července 2013 v 17:22 | Reagovat

co?nechaputo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama